«От і настав кінець»: В «ЛНР» підняли паніку через прибуття військ НАТО з Канади на Донбас

32

«От і настав кінець»: В «ЛНР» підняли паніку через прибуття військ НАТО з Канади на Донбас
Члени незаконних збройних формувань «Луганській народної республіки» почали активно лякати місцеве населення, яке проживає в окупованих районах регіону приїздом солдатів Північноатлантичного Альянсу. В інтернеті з'явилося відео сюжету, в якому стверджується про те, що в Станицю Луганську прибутку канадські військові.
Таким чином, окупаційні сили Російської Федерації почали бити на сполох в результаті того, що в Станицю Луганську прибули військовослужбовці з території Канади, яких нібито Київ запросив туди для навчання військовій майстерності українських бійців. У Мережі навіть було оприлюднено відео інформаційного сюжету НЗФ, в якому російські окупаційні війська повідомляють про прибуття на передову канадських інструкторів. Крім того, найманці РФ стверджують, що українські військові з 46-ї бригади будуть навчатися у солдатів НАТО. А саме вони будуть проходити підготовку в сфері мінно-вибухової справи, а також стрільби зі снайперських гвинтівок.

Ура, #легионНАТО снова с нами! Наконец-то, я уже соскучился https://t.co/oeGZX9sB0j #роспроп pic.twitter.com/6WGVyYZTzm

— Necro Mancer (@666_mancer) January 13, 2020

Найманці стверджують, що військовослужбовці Збройних сил України найближчим часом можуть почати обстріл представників так званої «народної міліції ЛНР». Читайте також: Місто за містом в «ЛНР» повністю відрізають від подачі води з України.