Журналіст: Тимошенко з Медведчуком спільно готуються до реваншу

80

Журналіст: Тимошенко з Медведчуком спільно готуються до реваншу
Колишній депутат Верховної Ради, відомий журналіст Сергій Лещенко на своєму Yotube – каналі висловив переконання, що очільниця політичної партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та кум російського президента Володимира Путіна, керівник партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук готуються до політичного реваншу. Про це заявив екс-нардеп Сергій Лещенко. Відповідна відеозапис опублікована на Yotube – каналі колишнього парламентарія. На переконання Лещенка, наразі очевидний дрейф в риториці Тимошенко від ліберальних проєвропейських ідей на користь концепції «скреп». Це означаж, вважає екс-нардеп, що парламентар намагається утримати «ядро» свого електорату.
Разом з цим, «Батьківщини» не відмовляється від співпраці щ одіозним Медведчуком. Підтвердженням для цього припущення, на думку Лещенка, є регулярні виступи Тимошенко на телеканалах Тараса Козака, який за часів її другого прем'єрства був заступником голови Державної служби, а зараз є «правою рукою» Медведчука. «Порошенко – це вже давно не загроза, оскільки саме Тимошенко готує реванш разом з Медведчуком», – переконаний Лещенко.
Варто нагадати, що після скандалу з публікацією «прослушки» з імовірним участю прем'єр-міністра Олексія Гончарука, Тимошенко заявила, що вся команда президента України Володимира Зеленського повинна піти «через некомпетентність».
Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter