
На сьогоднішній день ситуація вздовж усієї лінії розмежування на сході України погіршується. Проросійські терористи почали активізувати обстріли з важкого озброєння, танків. Підключилися також і реактивні системи залпового вогню. Про це у п’ятницю, 3-го березня, під час брифінгу розповів заступник керівника СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг, інформує replyua.net.
«Протягом останніх кількох тижнів в зоні проведення антитерористичної операції спостерігається ситуація щодо збільшення кількості обстрілів з озброєння, яке заборонено Мінськими домовленостями. Активно на сьогоднішній день почали застосовуватися не лише міномети та важка артилерія, а й танки та реактивні системи залпового вогню, зокрема, БМ-21 «Град», — зазначив Хуг.
За словами представника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, минулого тижня кількість обстрілів з гармат збільшилася близько на 250 процентів. В той самий час обстріли з мінометів зросли в 12 разів. РСЗВ спричинили 27 вибухів, зафіксованих спостерігачами ОБСЄ. За словами Хуга, найскладніша ситуація протягом кількох тижнів зберігається в районі населеного пункту Авдіївка. «Тут спостерігається найбільша кількість жорстокості», — відзначив представник ОБСЄ.
Горячая тема: Эксперт: все настолько увлеклись политикой, что под носом не увидели государственную измену
Почему 80% автовладельцев моют машину неправильно — и как это исправить
Почему 80% автовладельцев моют машину неправильно — и как это исправить Представьте: вы потратили час на мойку автомобиля, а на...
Read moreDetails




