У ПАРЄ не заперечували заяві Земана щодо «продажу» Криму

91

У ПАРЄ не заперечували заяві Земана щодо «продажу» Криму
Ідея чеського президента Мілоша Земана про те, щоб заплатити Україні за незаконну анексію Криму, не викликала обурення серед представників ПАРЄ, яким було надане право виступити у його присутності. Про це інформує replyua.net з посиланням на «Європейську правду».
Після скандальних слів лідера Чехії про те, що Україні потрібно «зрозуміти Європу» та дати згоду на грошову компенсацію в обмін на визнання законною втрату Криму, були виступи французьких, британських, вірменських та сербських депутатів, проте жоден із них не підняв цю тему, вибираючи інші запитання для чеського гостя. Водночас, декілька виступаючих у своїх зверненнях назвали заяву Земана «мудрою». Так, компліменти на адресу президента Чехії прозвучали від головуючого в ПАРЄ Роджера Гейла, який закривав засідання.
Зазначимо, що можливість задавати питання була закрита відразу після того, як виступити мав український представник Владислав Голуб. Він як раз вставав для того, аби задати своє питання, але головуючий оголосив, що час завершено, хоча до завершення завершалося біля п’яти хвилин.

Источник: replyua