
Російські окупанти продовжують робити рекорди у своєму цинізмі. Тепер вони анонсують проведення рок-концерту на меткомбінаті, де загинули наші Герої.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада, інформує UAINFO.org.
"Вчергове вони намагаються відволікти жителів від справжніх проблем картинними заходами. Колаборанти не можуть дати нормальну воду та опалення, але проводять концерти у місті, де ще досі сотні непохованих людей під завалами", — сказано в повідомленні.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube






