«Розведення військ на Донбасі – це помилка, що приведе до тяжких і довготривалих наслідків», – Міністерство оборони

37

«Розведення військ на Донбасі – це помилка, що приведе до тяжких і довготривалих наслідків», - Міністерство оборони
Загороднюк Андрій, керівник оборонного відомства України, заявив, що він не підтримує ідею про повне розведенні сил і засобів на Донбасі, незважаючи на те, що на цьому твердо стоїть Кремль. Більш детально про це він заявив в інтерв'ю «Інтерфаксу».
Таким чином, глава Міноборони нашої країни заявив, що розведення сил на Донбасі по всій лінії фронту є «помилковим шляхом». Він підкреслив, що такого роду дія в будь-якому випадку приведе до заморожування конфлікту на Сході нашої країни. Чому? – Адже лінія розмежування досягає 410 кілометрів. Відповідно, відведення військ займе роки. І протягом усього цього часу громадяни нашої країни будуть змушені жити під окупацією. Крім іншого, розлучення військ, за його словами, всіляко суперечить «Мінську». Адже досягнуті домовленості передбачають собою зовсім інший сценарій припинення бойових дій на Донбасі. Загороднюк задався питанням: «З ким розлучатися, якщо вони повинні роззброюватися?».
В цей же час, чиновник додав, що для української держави заморозка конфліктної ситуації на Донбасі категорично неприйнятна. Міністр зазначив: «Це … неправильний шлях, тому що він фактично фіксує згоду з ситуацією, яка є зараз». Читайте також: «Схід – це вже Росія»: затятий прихильник Путіна «привласнив» половину України. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter