Романенко пояснив, чому держава не зацікавлена в проведенні перепису населення

39

Романенко пояснив, чому держава не зацікавлена в проведенні перепису населення
Популярний український блогер і політолог Юрій Романенко в своєму блозі пише про те, що, якщо держава в особі міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета визнає, що не здатна провести перепис населення, то цілком логічно, що вникає запитання, а на що здатна така країні на чолі з таким керівництвом в принципі? Адже це база. Це верифікація.
Романенко підкреслює, тому, аргумент, що 3-4 мільярди гривень на перепис населення – не потрібно витрачати, виглядає смішно. До речі, невідомо, звідки така цифра, калькуляцію досі ніхто так і не показав. Адже, витративши навіть такі гроші, держава може економити, навіть не мільярди, а десятки мільярдів гривень щорічно, прибравши мільйони мертвих душ із соціальних програм.
Журналіст зазначає, проте, мабуть, держава вважає за краще зберегти невизначеність, тому що в Україні саме на невизначеності робляться мільярдні статки. Читайте також – після новини з Росії про те, що було ліквідовано Володимира Цемаха Офісу президента треба визнати, що Зеленський став співучасником ганебного вбивства Путіна. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter