
Експерти Atlantic Council у своїй новій статі зазначають, що Росія зазнала найбільшої поразки в Україні, передає replyua.net. Зазначається, що Путін розв'язав гібридну війну, щоб знищити українську державу; замість цього, війна призвела до зміцнення української національної ідентичності, про що до 2014 року мало хто міг і подумати, а також стала стимулом для розвороту в бік створення потужного військового оплоту проти подальшого імперських авантюр. Втрата впливу в Україні — це удар по інтересам Росії воістину історичного значення, який відіб'ється на багатьох поколіннях.
«Ніщо з цього не було неминучим. Якби Путін не вторгся в Крим, відносини з пост-майданною Україною рано чи пізно стабілізувалися б і прагматичного компромісу вдалося б досягнути. Кремль не провів би останні три роки, спускаючись все глибше по спіралі гібридної ворожнечі, не отримав би нових ворогів, намагаючись домогтися сумнівних переваг», — зазначили у Atlantic Council.
Крім того, зарубіжні аналітики переконані, що якби не військова агресія, Росія досі була б членом впливової «великої вісімки» і бажаним партнером у найважливіших світових справах. Але замість цього Путін буде відзначати третю річницю свого злочину в Криму, тоді як кінця не видно ескалації геополітичного протистояння, яке є повністю справою його рук.
Горячая тема: Эксперт: все настолько увлеклись политикой, что под носом не увидели государственную измену
Почему 80% автовладельцев моют машину неправильно — и как это исправить
Почему 80% автовладельцев моют машину неправильно — и как это исправить Представьте: вы потратили час на мойку автомобиля, а на...
Read moreDetails





