«Пішла жара»: Війська РФ атакують цивільних людей на Донбасі, мешканці в паніці

84

«Пішла жара»: Війська РФ атакують цивільних людей на Донбасі, мешканці в паніці
Як стало відомо двадцаять першого січня 2019 року, представники гібридної армії Російської Федерації на Донбасі продовжують здійснювати атаки на мирні населені пункти. Так, буквально на минулих вихідних під вогонь потрапили околиці села Горіхове, яке розташоване недалеко від селищ Новотошківське і Золоте.
Один з місцевих жителів розповів: «Там буквально кожен день вони шумлять, щовечора обстріли, і щоночі теж. Лягає на поля, які ближче до села. До села не прилітає, Бог милував. Стріляють кожен день». За словами очевидця, що відбувається, атаки з боку незаконних збройних формувань тривають навіть тоді, коли, наприклад, було свято Хрещення, коли в селище приїжджав освячувати воду батюшка православної церкви.
Крім іншого, один з місцевих жителів розповів, звідки, на його думку, вівся обстріл. Він зазначив: «Постійно йде бавовна з боку району Кіровська, де знаходиться Центрокруз. А лягає все сюди». Житель Горіхово підкреслив, що в районі Катеринівки, де були розведені війська, в даний час незвично тихо. Також читайте: Війська України ліквідували найманців Путіна разом з РСЗО. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter