
За минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі загиблих в лавах ЗСУ не було. Поранення отримав один наш солдат. Про це на брифінгу у середу, 22-го лютого, розповів прес-офіцер Міністерства оборони України з питань АТО Мотузяник Олександр, інформує replyua.net.
«За добу, що минула, жоден український солдат не загинув. Поранення отримав один наш захисник», — відзначив полковник. В той самий час він зауважив, що це сталося в районі Донецького аеропорту в наслідок обстрілів з боку російсько-терористичних військ. Як повідомлялося раніше, протягом минулої доби 21-го лютого проросійські сепаратисти здійснили 59 збройних провокацій.
Згідно з повідомленням прес-центру штабу АТО, російські найманці продовжують в односторонньому порядку порушувати режим припинення вогню та будь-які інші домовленості. На Маріупольському напрямку окупанти здійснювали збройні провокації з мінометів обох калібрів, гранатометів, озброєння БМП та стрілецької зброї. На Донецькому напрямку російські загарбники обстріляли позиції сил АТО з того ж самого озброєння та ще з великокаліберних кулеметів. В районі Авдіївки бив танк. По напрямку до Луганська терористи застосували міномети та гранатомети.
Горячая тема: Политолог: в России ходят слухи о серьезной болезни Путина
Почему 80% автовладельцев моют машину неправильно — и как это исправить
Почему 80% автовладельцев моют машину неправильно — и как это исправить Представьте: вы потратили час на мойку автомобиля, а на...
Read moreDetails





