Маркарова висловила сподівання, що нова програма співпраці з МВФ стане останньою

44

Маркарова висловила сподівання, що нова програма співпраці з МВФ стане останньою
Співпраця України зі своїм головним кредитором Міжнародним валютними фондом (МВФ) може бути припинена після виконання нової трирічної програми, відносно якої саме зараз ведуться переговори. Про це очільниця Міністерства фінансів Оксана Маркарова написала у коментарі на своїй сторінці у Facebook. У тому числі, вона наголосила на важливості програми, щодо якої Рада директорів наразі ще не ухвалила остаточного рішення. «Програма МВФ по якій ми досягли домовленостей на рівні менеджменту обов’язково потрібна на три роки. Однак вже після неї, у разі повного її виконавши, є шанс випуститися з МВФ», – написала міністр фінансів.
Варто нагадати, що раніше Маркарова стверджувала, що програма з МВФ, про яку українська влада всіляко прагне домовитися з середини 2019 року, буде останньою. Зокрема, на початку вересня вона сказала, що завдання України – припинити участь у програмі, як це вдалося раніше іншим європейським країнам.
Окрім того, у листопаді Оксана Маркарова заявила, що Україні потрібно закінчити співпрацю з МВФ вже у 2023 році, а програма, щодо якої ведуться переговори, повинна стати останньою. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter