«Доводиться позичати у працюючих пенсіонерів»: у «ДНР» почалися затримки зарплат

37

«Доводиться позичати у працюючих пенсіонерів»: у «ДНР» почалися затримки зарплат
Як відомо, свого часу окупаційна «влада» самопроголошеної «ДНР» всіляко обіцяла погасити заборгованість із виплати заробітної плати, проте і по нині люди не отримали заробленого за листопад. Про це блогер з окупованого Донецька Макс Баринов написав у своєму блозі для «Обозреватель». Він наголосив, що люди постійно кажуть, що «жити нема на що, вимушені позичати, щоб протягнути до кінця місяця». Разом з цим, зарплати на виробництвах в «ДНР» абсолютно не можна порівняти з українськими і, тим більше, російськими.
«В кінці минулого року ходили чутки, що всі борги по зарплатах виплачено і затримок більше не буде. Але насправді виплатили 70% за листопад, інше віддати навіть не обіцяють. Люди почали скаржитися, що «жити нема на що, доводиться позичати у працюючих пенсіонері, аби протягнути до кінця місяця». А тим часом, їхні зарплати не можна порівняти з українськими і, тим більше, російськими. У тому числі, зварювальники в «ДНР» отримують близько 12 тисяч рублів (4 тис 700 грн.), а в Маріуполі – вдвічі більше . Тому про підвищення зарплат не йде навіть і мови», – підкреслив блогер.
Раніше стало відомо про «процвітання» окупованого Донецьку через дії проросійських найманців. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter