Члени НВФ почали знищувати одне одного заради наживи

51

Члени НВФ почали знищувати одне одного заради наживи
Воюючого на території Сходу української держави члена незаконних збройних формувань Андрія Куцького, або просто «Скрипаля» за здійснення ідеології «русского мира» ліквідували його ж «побратими». Як з'ясувалося, снайпера зі складу «Донецької народної республіки» Куцького Андрія, який мав прізвисько «Скрипаль», вбили зовсім не українські військові, а ті ж бандити, на стороні яких він воював проти України.
Відомий український блогер Necro Mancer оприлюднив у соціальній мережі «Твіттер» скріншот повідомлення одного з «бойових товаришів» ліквідованого на Донбасі «Скрипаля» Дмитра Пятнова. Так, сепаратист в своєму повідомленні зазначає, що російські найманці зі складу «Донецької народної республіки» не тільки вбили свого ж «товариша по службі», але після цього і пограбували його.
Автор поста в соціальній мережі прокоментував зроблений скріншот наступним чином: «Ось і прояснилися певні подробиці смерті «Скрипаля». Як відомо, ліквідований снайпер воював проти Збройних сил України в складі самопроголошеної, не визнаної світовим співтовариством «Донецької народної республіки». Родом він був з міста Одеса. Читайте також: «Вічна пам'ять тобі, герою!»: На Донбасі Україна понесла безповоротні втрати.