iPhone почали дешевшати через відсутність 5G

64

Поширення мереж 5G вже призвело до того, що виробники смартфонів стали випускати апарати на далеко не самих топових платформах, які коштують при цьому досить багато. При цьому через дорожнечу Snapdragon 865 моделі, які в минулих поколіннях були флагманами, в новому такими вже бути не будуть.

Однак при цьому у даній ситуації незабаром може з’явитися і зворотний ефект. Джерело повідомляє, що підрозділ Industry Investment Department компанії Xiaomi прогнозує зниження цін на місцеві смартфони з 4G в Китаї. Ще одна причина цього – наслідки пандемії коронавірусу.

Власне, перші ефекти всього цього в Китаї видно вже зараз у вигляді здешевлення смартфонів Apple. Повідомляється, що на сторонніх торговельних майданчиках iPhone відчутно подешевшали. Наприклад, iPhone 11 Pro Max став дешевше на величину до 225 доларів, а в мінімальній конфігурації стартує з 1128 доларів. Подешевшали і інші актуальні апарати Apple, причому джерело наводить ціни, які нижче, ніж на офіційному китайському сайті Купертинського гіганта. Нагадаємо, лінійка iPhone 12 вже буде підтримувати 5G.

Источник: gsminfo.com.ua