«Зайцево банально знищують»: Гібридні війська РФ «поливають вогнем» з артилерії населений пункт

55

«Зайцево банально знищують»: Гібридні війська РФ «поливають вогнем» з артилерії населений пункт
Сьогодні стало відомо, що мешканці Зайцеве, що в Бахмутському районі Донецької області, змогли зняти на камеру відео, на якому показується момент обстрілу селища. Але ніяких конкретних даних, з якої саме сторони шквал вогню обрушився на голови людей, не повідомляється. Цілком ймовірно, що незаконні збройні формування самостійно виставили свою ж артилерію, після чого почали «поливати вогнем» селище.
Як відомо, з 2014 року селище Зайцеве перебував під тимчасово окупацією військ Російської Федерації, а також їх прихвоснів з «Донецької народної республіки». Як відомо, сьогодні населений пункт в черговий раз може перетворитися в «випалену землю», так як вдень двадцять першого січня на селище обрушився шквал вогню. Місцеве населення зняло момент обстрілу на свою камеру.

За кадром жіночий голос каже: «Зайцеве, другій годині дня. І знову б'ють. Чуєте стрілянину? Ось вам і «перемир'я!». Відео було оприлюднено в YouTube пропагандистським ресурсом NewsFront. Також за кадром йдеться про те, що стрілянина здійснюється з боку школи, але тим не менш, більш конкретних даних немає. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter