«Вічна пам’ять тобі, герою!»: На Донбасі Україна понесла безповоротні втрати

67

«Вічна пам'ять тобі, герою!»: На Донбасі Україна понесла безповоротні втрати
З розповсюдженого повідомлення прес-центру 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади Збройних сил України стало відомо, що у нічний час, тринадцятого січня 2020 року українська держава назавжди втратила чергового захисника нашої країни. Так, стало відомо, що в результаті необережного поводження з боєприпасами, в 56-й бригаді загинув солдат Віталій Андрійович Караван.
У повідомленні, в тому числі, йдеться про таке: «За фактом загибелі українця проводиться ретельне службове розслідування. Командування, а також військовослужбовці бригади приносять свої щирі співчуття цієї непоправної втрати рідним та близьким загиблого. Вічна йому пам'ять».
Крім іншого вдалося з'ясувати, що Караван Віталій 1993 року народження. Він народився в селі Корчик Шепетівського району, що на Хмельниччині. До початку служби в Збройних силах України він працював молодшим інспектором відділу нагляду і безпеки виправної колонії в Шепетівці №98. Читайте також: «Відразу мінус 5 осіб. Бліндаж злетів на повітря »: Члени НВФ вбили самі себе на Донбасі.