
Українські та польські парламентарі провели чергову зустріч, спрямовану на координацію зусиль щодо протидії російській агресії, — про це replyua.net стало відомо з матеріалів «Цензор.нет».
Так, сьогодні, третього грудня 2016 року, у Львові відбулось засідання Міжпарламентської асамблеї України та Польщі. На заході, зокрема, були присутні віце-спікер ВР України Оксана Сироїд та її польський колега Ришард Терлецький, представники українського та польського політикуму, громадські діячі, журналісти та дипломати. Захід почався з покладання квітів до Меморіалу пам’яті на честь воїнів АТО на Личаківському кладовищі та відвідин українських військових у госпіталях. Відтак, парламентарі обговорили російську агресію та інструменти протидії їй і наголосили на виключній ролі двох держав у викритті і документуванні для історії злочинів кремлівського режиму.
За результатами роботи Асамблеї було оприлюднено спільну заяву, в якій учасники заходу наголосили на важливості співпраці у питаннях боротьби з московською експансією. Крім того, вони закликали зберегти і продовжити дію антиросійських санкцій. Нагадаємо, наступне засідання Асамблеї має відбутись у першій половині 2017 року на території Польщі.
Горячая тема: Портников напомнил Тимошенко цену ее свободы
Почему 80% автовладельцев моют машину неправильно — и как это исправить
Почему 80% автовладельцев моют машину неправильно — и как это исправить Представьте: вы потратили час на мойку автомобиля, а на...
Read moreDetails





