
Полонений російський окупант Максим Спіцин розплакався, коли у нього запитали про умови служби в ЗС РФ.
Спіцин зазначив, що був мобілізований у російську армію 3 жовтня, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.
Росіянин поскаржився, що новобранцям видали "ще радянське страре озброєння, старі бронежилети ще Чеченської війни".
"По два рази нас возили на стрільбу. Наступного дня посадили в КАМАЗи і привезли, як ми вже потім зрозуміли, на територію України. Якщо привозили сніданок, то одразу казали: обіду не чекайте. Але в основному обід ніколи і не привозили", — розповів окупант.
За його словами, їх відразу кинули на передову. Спіцин додав, що окопи були неглибокі, а артообстріл почався відразу ж.
"Підійшла армія України. Кажуть, виходьте і здавайтеся", — продовжив Спіцин.
На запитання, чи били його українські військові, окупант відповів: "Ні, нас годували. Ми курили. Нам дали цукерки, хліб, воду", — згадує окупант зі сльозами.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube






