Відмивав хабара від Клюєва: в Італії відбудеться суд над сином Азарова

39

Відмивав хабара від Клюєва: в Італії відбудеться суд над сином Азарова
У суді італійського міста Мілана буде розглядатися справа сина колишнього очільника уряду України Миколи Азарова Олексія Азарова, якого підозрюють у відмиванні хабара за призначення Андрія Клюєва на посаду віце-прем'єра. Як повідомляє «РБК-Україна», про це йде мова у матеріалі онлайн-видання unionesarda.it У тому числі, відомо, що прокуратура Мілана направила до суду справу Олексія Азарова.
За словами сторони обвинувачення, він вимагав хабар у розмірі майже 18 млн. доларів. Ці гроші згодом були відмиті через фіктивну італійську компанію, яка купила дві розкішні вілли на Сардинії та в районі Гольфо-ді-Маринелла в 2012 і 2013 роках. Окрім того, прокурор Адріано Скудьєрі пояснив, що у 2010 році Азаров «продав» Клюєву посаду за хабар. Мова йде про підписання угоди з нерухомістю на суму майже 18 млн. доларів. Далі кошти були зараховані на рахунки австрійської фірми Garda Handels Und Beteiligungs Gmbh, яка викупила фіктивну італійську компанію Agosto 2012 Srl.
Як відомо, восени 2018 року Генеральна прокуратура викликала на допит сина Азарова у справі щодо створення злочинної організації та відмивання коштів.