«В «ЛДНР» почалась маштабна зачистка»: На Донбасі ліквідовано ватажків ОРДЛО

71

«В «ЛДНР» почалась маштабна зачистка»: На Донбасі ліквідовано ватажків ОРДЛО
Називаючий себе «російським добровольцем» Жучковскій Олександр, який входить до складу НВФ на території тимчасово непідконтрольного Україні Донбасу, стверджує, що вбивства так званих «командирів» Луганської та Донецької «народних республік» необхідно сприймати як попередження всім членам незаконних збройних формувань.
Більш детально про це він повідомили на власній сторінці в соціальній мережі. Жучковскій пише: «Дев'ятого січня у Луганську біля під'їзду житлового будинку пострілом в живіт вбили Тімочкіна Володимира. У нього був позивний «Захід». Це був ополченець з бригади «Привид». В середині січня я планував провести зустріч з «Заходом». А вчора теж в під'їзді, але вже в Донецьку, розстріляли Кривулю Олексія з позивним «Грін». Останній воював проти Збройних сил України в Слов'янську. Я «Гріна» добре знав. Він був одним з кращих командирів НВФ ».
В даний час, за словами найманця, невідомо, що саме сталося з «Гріном» і «Заходом». У своєму пості він підсумував: «Однак ці убивства, незалежно від того, хто їх скоїв, потрібно сприймати як попередження всім нам. Розслаблятися не можна. В тилу теж потрібно виживати. Не тільки на фронті ». Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter