Столтенберг вважає Росію одним з основних викликів Євроатлантичної спільноти

36

Столтенберг вважає Росію одним з основних викликів Євроатлантичної спільноти
Серед викликів, з якими нині повинна боротися Євроатлантична спільнота, є поведінка Росії, проте Європі вдасться знайти відповідь на такий виклик та продовжити тісний діалог із Росією лише за умови міцних трансатлантичних зв’язків. За даними «Укрінформу», з такою заявою у процесі слухань у Комітеті із закордонних справ Європарламенту в Брюсселі висловив генсек НАТО Єнс Столтенберг.
«У переліку викликів, які треба вирішувати разом – це Росія. У НАТО, як вам відомо, ми маємо двоєдиний підхід до Росії: стримування й оборона та діалог. Між ними немає суперечності, оскільки в залежності від того, наскільки ми є сильними, об’єднаними і твердими, ми можемо розмовляти з Росією, яка є нашим сусідом, з яким ми маємо підтримувати стосунки. Такий діалог з Росією не є ознакою нашої слабкості, але фактом нашої сили. І ми потребуємо США і Канаду… щоб забезпечити необхідні спроможності для надійної оборони та стримування», – наголосив керівник Альянсу.
Він також вважає, що особливого значення співробітництво між Європою і Північною Америкою набуває у питаннях контролю над озброєннями Нагадаємо, раніше Столтенберг заявив, що не вважає Росію загрозою для НАТО. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter