Разумков пояснив, коли варто чекати підвищення заробітної плати депутатам

83

Разумков пояснив, коли варто чекати підвищення заробітної плати депутатам
Під час сьогоднішнього брифінгу у Херсоні голова Верховної Ради Дмитро Разумков оприлюднив умову, за якої буде переглянутий розмір заробітної плати народним депутатам та чиновникам. Так, політик каже, що на даний момент питання підвищення зарплатам парламентарям не є актуальним. «Коли покажемо ефективність – потрібно буде приходити до людей і казати: отакий показник нашої роботи, давайте переглядати заробітні плати. Сьогодні, я переконаний, ще так поки що питання не стоїть», – підкреслив керівник вищого законодавчого органу. Більше того, він додав, що зарплата народного депутата є прив’язаною до прожиткового мінімуму, саме тому вона зросла у порівнянні з минулим роком на суму близько 3 тисяч гривень.
«Всім би хотілось отримувати більше, проте, якщо ми будемо порівнювати, скільки будуть отримувати наші громадяни, скільки отримує лікар, вчителька, вихователь, у мене особисто язик не повернеться казати про те, що потрібно збільшувати зарплату народному депутату або чиновнику», – додав Разумков.

Варто нагадати, що дані опитування компанії Research & Branding Group показали, що, на переконання громадян України, заробітна плата депутатів Верховної ради України повинна становити 25 334 грн. в місяць. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter