Політолог: проблема «Слуги народу» не в тому, що в партії абсолютно випадкові люди, а в тому, що партії як такої просто немає

16

Політолог: проблема «Слуги народу» не в тому, що в партії абсолютно випадкові люди, а в тому, що партії як такої просто немає
Тижневий семінар «слуг народу» перед початком роботи Верховної Ради в Трускавці обійшовся партії в 10 мільйонів гривень, але, як виявилося, все марно. Про це у своєму блозі пише політолог Олеся Яхно-Білковська.
Вона зазначає, справа не стільки в самих «слугах», які в більшості своїй абсолютно випадкові для політики люди, а в тому, що партії як такої просто немає. Пошук «концептуального оленя» – це ж не про кваліфікацію і спільні погляди політиків-однодумців. Це взагалі незрозуміло про що.
Олеся Яхно зазначає, раз немає спільних поглядів, і все в партії змішано – від лібералізму до соціалізму, то, рано чи пізно, домінуватимуть індивідуальні інтереси або ж інтереси окремих груп, а то і більше – почнеться пошук «концептуального оленя» або просто «оленя» всередині партії. Зазначимо, на днях стало відомо про те, що активісти Комітету виборців України провели аналіз, в результаті якого з’ясувалося, що в президентській партії «Слуга народу» не працює жодної людини. Звідси висновок – в партії оплата праці відбувається в конвертах. Читайте також – Офіс президента планує приховати від людей угоду, яку президент підпише в Парижі.