Нардеп: в ПАРЄ сформована «беззуба» делегація фракції Зеленського

90

Нардеп: в ПАРЄ сформована «беззуба» делегація фракції Зеленського
Представники попередньої української делегації в ПАРЄ завжди дотримувалися узгодженої та чіткої позиції, наполягаючи на включенні до порядку денного асамблеї всіх важливих для нашої країни питань. Про це сьогодні в кулуарах Верховної Ради України повідомила Іванна Климпуш-Цинцадзе, депутат від фракції «Європейська Солідарність» та очільниця комітету з питань інтеграції України з ЄС.
За її словами, делегація нового скликання в ПАРЄ, яку сформувала монобільшість, не може похвалитися достатнім рівнем професіоналізму і, що найстрашніше, не має бажання відстоювати позицію України на цьому міжнародному майданчику.
«Мені складно спрогнозувати, чи впорається нова делегація в ПАРЄ, але я не бачу взагалі бажання. Це мене найбільше турбує. Я не бачу намагання відстоювати, формулювати свою позицію, позицію України. Допомагати цією позицією заради презентації державного інтересу. Мені здається, що зараз ми маємо «беззубу» делегацію в ПАРЄ, яка навряд чи буде спроможна діяти з такою ж ефективністю, з якою діяла попередня делегація. І так само швидко орієнтуватися і реагувати на загрози, які виникають з різних комітетів ПАРЄ чи від різних політичних груп країн», – зауважила голова комітету. Також Климпуш-Цинцадзе додала, що нова українська делегація в ПАРЄ повинна відстоювати інтереси України, а поступатися Російської Федерації.