Через поразки на полі бою Кремль може готувати черговий "жест доброї волі". Не виключено, що РФ може оголосити його під приводом техногенної катастрофи на території своєї країни.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра оборони Олексія Резнікова в інтерв'ю "Інтерфакс Україна", інформує UAINFO.org.
За його словами, в Кремлі вже шукають варіанти можливих сценаріїв, яким чином можна виправдати всередині свого суспільства черговий успіх української армії.
"Якщо вже поспостерігати за низкою публічних висловлювань на російських ресурсах, то можна побачити, що вже лунають фрази, мовляв: "Треба, напевно, закінчувати "СВО", "треба переходити до оборони", "треба утримати наші "новоприбулі" території", — сказав Резніков.
Читайте також: Росіяни готуються до нового "жесту доброї волі": Гуменюк назвала область
Міністр пояснив, що разі чергового успіху української армії, який є абсолютно очікуваним і для самого ворога, у РФ потрібно зрозуміти, як "продавати" у себе ж всередині це народові.
"У них же теж перегріті були очікування: Київ за три дні і "СВО" за три тижні. І хоча пропаганда у РФ працює прекрасно, але з кожним разом усе складніше", — зазначив Резніков.
Він припустив, що в Кремлі вже шукають варіанти сценаріїв, як це "відіграти", і не виключено, що буде "жест доброї волі" під виглядом якогось катаклізму.
"Це не мій прогноз, а міркування, але все ж таки я не здивуюся, якщо в них з'явиться в сценарії якась проблема, серйозного катастрофічного виду, техногенного, на території Росії. Скажімо, щось станеться з електростанцією, гідроелектростанцією, АЕС, з'являться ризики для населення, і це потребуватиме негайної уваги уряду, акумуляції ресурсів, зокрема солдатів", — допустив Резніков.
Читайте також: "Інакше навіщо все це?": Арестович назвав головну мету контрнаступу ЗСУ. ВІДЕО
Таким чином російська влада нібито зможе пояснити людям, чому закінчують активні бойові дії в Україні.
"Тобто їм доведеться озвучити "жест доброї волі" під виглядом якогось катаклізму на території РФ", — не виключив міністр.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube