Щоб вжитися в роль, відомі кінозірки не просто читають сценарій та репетирують перед дзеркалом. Багатьом з них доводиться замкнутися в собі, багато міркувати та навіть шкодити здоровʼю, щоб правдоподібно втілити героя на екрані. Нерідко така виснажлива емоційна робота доводить акторів до божевілля.
Не всім знаменитостям вдалося пережити цей стан, тому історія декого з них обернулася трагічним кінцем. OBOZREVATEL вирішив розповісти про 3 акторів, чия роль на екрані коштувала їм занадто дорого, інформує UAINFO.org.
Гіт Леджер
Понад 15 років тому британський актор Гіт Леджер приємно здивував глядачів фільму "Темний лицар", де він зіграв Джокера. Дотепер фанати коміксу про Бетмена називають його персонажа найбільш реалістичним та вдалим, і не дарма. Перед тим, як зніматися в культовому фільмі, Гіт Леджер проводив на репетиціях дні і ночі. Зіграти божевільного антагоніста йому, якоюсь мірою, допомогли набуті проблеми з психічним здоровʼям через безсоння та стрес.
Кіноактор помер на початку 2008 року від передозування прописаних лікарем болезаспокійливих та снодійних ліків, а також антидепресантів.
Шеллі Дювалл
Зірка легендарного фільму "Сяйво" Шеллі Дювалл потерпала від жорстокого поводження на знімальному майданчику, бо її змушували вжитися в роль наляканої жертви. Як зʼясувалося багато років потому, режисер змушував її безліч разів перезнімати дублі та не розповідав про агресивну поведінку партнера по кадру. Наприклад, сцена, де сокирою вибирають двері, не на жарт шокувала акторку.
Переконливий образ в кадрі коштував Дювалл психологічного здоровʼя. Після цього їй ще довго доводилося відвідувати психотерапевта.
Шая Лабаф
Головний герой стрічки "Лють" наскільки вжився в роль, що ледь не довів себе до смерті. Шая Лабаф кілька місяців не мився, вибив собі зуб і навіть щоразу перед зніманням кадрів різав обличчя, адже робота гримерів здалася йому непереконливою.
Згодом він почав вживати наркотики, щоб вжитися в роль іншого наркозалежного героя, і не міг покінчити з цією жахливою звичкою багато років.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube