Велика кількість мігрантів з України непокоїть поляків

0
93

Велика кількість мігрантів з України непокоїть поляків
Очільник польського МЗС Вітольд Ващиковський, виступаючи на конференції в Мюнхені, розповів про занадто велику кількість мігрантів, котрі прибувають до Польщі з України, про що передає replyua.net. Так, протягом минулого року Варшава видала українцям більше 650 тисяч дозволів на роботу, проте більша частина людей захотіла продовжити своє перебування за кордоном. У зв’язку з цим польська влада почала говорити про наявність міграційної загрози з боку громадян України, тому що значна частина з них залишаються проживати за межами своєї країни на більш тривалий час.
Керівник закордонного відомства Польщі заявив, що хоча його країна і не бере участі в розподілі біженців з країн Середземного моря, ця ніша повністю заповнюється мігрантами з України.
«Не можу погодитися з тим, що поляки відмовляються від прийому мігрантів. Варто зазначити, що протягом лише минулого року ми видали українським громадянам 1267 тисяч віз, з яких половина – це дозволи на працевлаштування. Більша частина українців, які до нас прибули, вирішили залишитися», — сказав Ващиковський, додавши, що Польща приймає багатьох мігрантів, проте з іншого географічного розташування.
Горячая тема: Лідери країн «Великої сімки» звернулися до України з заявою одуматися доки не пізно

Источник
Новости партнеров
Loading...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here