Самопіар: волонтер оцінив заяву Авакова про план повернення Донбасу

0
119

Самопіар: волонтер оцінив заяву Авакова про план повернення Донбасу
У України і так є план з повернення контролю над окупованим Донбасом, а заява міністра внутрішніх справ Арсена Авакова є політичним самопіаром. Як передає replyua.net, таку точку зору в інтерв’ю журналістам оприлюднив волонтер Андрій Римарук. «Цікаво все звучить. Якщо дивитися з політичної точки зору, то план і так є, і він узгоджений на рівні РНБО і по ньому танцюють всі міністри, які працюють в тандемі і виконують свою роботу. Що там придумав Аваков? Думаю, що це черговий плюсик до його піару», — сказав Римарук.
Раніше керівник МВС України Арсен Аваков зробив заяву про нібито наявність у Києва чіткого плану, котрий взагалі не передбачає поступок режиму Володимира Путіна. При цьому, високопосадовець зазначив, що звільнення тимчасово окупованих територій є можливим за допомогою дипломатії.
«Ми маємо абсолютно чіткий план щодо Донбасу. Якщо на те буде воля режиму Путіна і країни Заходу будуть тиснути на Кремль до повного врегулювання конфлікту, то його можна втілити в реальність. У цьому плані немає ніяких натяків навіть на найменші поступки путінськму режиму», — зазначив міністр, додавши, що у розробці даного плану активну участь беруть дипломати.
Горячая тема: Журналістка: коли Герман і Богословська почали захищати Савченко пазл склався остаточно

Источник

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here