Роман Цимбалюк: завдання російського ТБ – пояснити, за що і чому потрібно вбивати українців

0
301

Роман Цимбалюк: завдання російського ТБ – пояснити, за що і чому потрібно вбивати українців
Журналіст Роман Цимбалюк розповів в інтерв'ю інформагентству «Укрінформ» подробиці свого недавнього затримання в російській столиці. За його словами, в даному випадку можна говорити про «перебільшення на місцях»: просто побачили український прапор і камеру, викликали поліцію, передає replyua.net.
Журналіст розповів, що у відділі поліції, де вони провели 3 години після затримання, було з ким поспілкуватися — одна жінка, Тетяна, і молоді люди, трохи старше 20 років. Почалася розмова, і в підсумку з'ясувалося, що в суспільній свідомості російського населення спершу була трагедія в Одесі, потім Російська Федерація була змушена «приєднати» Кримський півострів, а після цього почалася «громадянська війна на Донбасі».
Роман Цимбалюк вважає, що така перекручена хронологія пов'язана з бажанням якимось чином приховати свої злочини, щоб пояснити, чому російське керівництво пішло на такі дії. Трагедія, що сталася в Одесі 2 травня 2014 року — це страшна для України подія, вона буде чорними літерами вписано в історію країни. Але у відділі поліції журналіст намагався пояснити росіянам, що події відбувалися в дещо іншій послідовності, і до трагедії в Одесі призвела вся ця діяльність Росії – «руський мір», «Новоросія». Цю ситуацію спровокувала зовсім не Україна. Українці виявилися перед вибором — вони будуть існувати і далі чи ні. Якщо хтось подумав, що громадян України можна вбивати за прапори їхньої рідної країни, то він помилився і так вже не буде. Сьогодні завданням російського телебачення є пояснити росіянам, чому можна вбивати українців і чому потрібно це робити, переконаний журналіст.
Горячая тема: Манн: в России начинаются процессы, чрезвычайно опасные для Украины

Источник

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here