Новинський нагородив тих, хто пише найкращу джинсу, – блогер

0
72

Новинський нагородив тих, хто пише найкращу джинсу, – блогер
Відомий український блогер Олександр Аронець в Facebook пише про те, що днями Вадим Новинський нагороджував «провідних» журналістів та редакторів країни. Як пише блогер, хоча конкурс називається «PRESSзваніє», краще було б назвати його конкурсом за найкращу джинсу. Що цікаво, спонсор конкурсу – компанія Новинського «Смарт-холдинг», проте це не завадило багатьом «топ» журналістам подаватися на конкурс і навіть бути присутніми там і отримувати від Новинського призи.
За словами блогера, покопавшись в нетрях конкурсу він з'ясував цікаві речі. Наприклад що син PR-компанії, яка організовувала конкурс і яка організовує PR для Новинського – працює на «Новое Время», де частенько виходить джинса від того ж Новинського.
«Загалом, скажу я вам, «PRESSзваніє» це таки буденний конкурс, адже тут Новинський, там Григоришин, а ще далі Медведчук. Яка різниця, якщо українські журналісти пробивають все нове і нове дно, беручи гроші від російських, і не тільки, олігархів у час, коли країна воює з московськими окупантами… До речі, не здивуюся, якщо незабаром та ж СБУ зіллє в мережу «амбарну книгу» Новинського, з усіма його витратами як на церкву московського патріархату, так і на ті ж PR-послуги, джинсу, замовні статті від «цікавих» журналістів», – резюмував Олександр Аронець.

Источник: replyua
Новости партнеров
Loading...
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ