Місцеві бюджети отримають додатковий дохід

0
77

Місцеві бюджети отримають додатковий дохід
Президент України Петро Порошенко підписав сьогодні, 7 лютого, закон, який дозволить місцевим бюджетам отримати додаткові прибутки, інформує replyua.net з посиланням на Deutsche Welle
Завдяки проведенню політики децентралізації частка ренти за видобуток нафти й газу в регіоні зможе надходити в місцеві бюджети. Відповідний закон був підписаний сьогодні українським президентом. Напередодні нардепи в грудні 2016 року підтримали відповідний документ 259 голосами. Набуде чинності цей закон з 1 січня 2018 року.
Як передбачається, подібне рішення стимулюватиме зацікавленість місцевих жителів до розвитку цього напрямку промисловості в регіоні. Законом закладено виділення окремої частини зі сплати ренти до бюджетів всіх рівнів. Згідно з текстом документу, по 2 % ренти будуть надаватись в бюджет на рівні області і на рівні району. Для місцевих бюджетів залишатиметься 1 % від ренти, якщо тільки місто не є республіканського чи обласного рівня або йде мова про спільний бюджет об'єднаної територіальної громади. В цьому разі заплановано виділення 3 % від загальної ренти на видобуток нафти та газу. Решта 95 %, як передбачається, передаватимуться до державного бюджету.
Горячая тема: Дипломат: в телефонном разговоре президентов США и Украины очень насторожила фраза Трампа

Источник
Новости партнеров
Loading...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here