Кілька людей перетворюють Україну на банкомат – посол ЄС

0
111

Кілька людей перетворюють Україну на банкомат – посол ЄС
Інвестори більше остерігаються масштабів корупції в Україні, аніж тривалих військових дій на Донбасі. Як передає replyua.net, таку точку зору висловив Хьюг Мінгареллі, посол Європейського союзу в Україні, під час відвідин Львова, повідомили у представництві ЄС. На переконання європейського дипломата, в України є усі можливості, аби представляти сучасне суспільство з ефективною та соціальною ринковою економікою.
«Однак для цього існує декілька перешкод – це військові дії, які негативно впливають на суспільні та економічні процеси. У зв’язку з цим самою основною метою ЄС є допомога у захисті незалежності, суверенітету і територіальної цілісності вашої країни , — зазначив він. Крім того, Хьюг Мінгареллі додав, що незважаючи на різноманітні точки зору країн ЄС по відношенню до співпраці з Кремлем, найголовнішим аспектом є консолідація для продовження санкцій проти Росії. Разом з тим, на переконання посла ЄС, перешкодою для розвитку держави є і чинники внутрішнього характеру.
«Невелика кількість людей вже перетворили вашу фантастичну країну в банкомат. Досить значно лою мірою це завдяки корупції. У зв’язку з цим ми присвячуємо багато нашого часу, енергії і ресурсів, розповідаючи про наш досвід подолання корупції з представниками вашої влади», — зазначив Мінгареллі.
Горячая тема: У Росії розкрили найбільшу таємницю: хто вмовив Путіна йти на Донбас

Источник
Новости партнеров
Loading...
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ