Київ не співпрацюватиме з захопленими на Донбасі підприємствами

0
89

Київ не співпрацюватиме з захопленими на Донбасі підприємствами
Офіційний Київ припинить будь-які зв’язки з захопленими так званими республіками підприємствами на території Донбасу, інформує replyua.net з посиланням на Deutsche Welle.
Про це повідомив очільник міністерства, яке опікується питаннями, пов’язаними з тимчасово окупованими територіями України Вадим Черниш. За словами урядовця, українські компанії співпрацюватимуть виключно з тими підприємствами, які діють виключно в межах правового поля України. Раніше український президент Петро Порошенко наголошував на необхідності введення санкцій проти тих осіб, ким було захвачено підприємства української юрисдикції.
Нагадаємо, раніше представники так званих «ЛНР» та «ДНР» повідомили, що вони розривають будь-які зв’язки з офіційним Києвом. Такі дії бойовики назвали відповіддю на продовження транспортної блокади Донбасу, яка триває вже більше одного місяця. Ними було захвачено більше 40 підприємств. Більшість з них належать структурам олігарха Ріната Ахметова. В Службі безпеки України вже встигли прокоментувати такі дії сепаратистів. Зокрема, в спецслужбі висунули припущення, що частина підприємств може бути передана підконтрольними Росії бойовиками олігарху Курченку. Порошенко назвав такі дії фактичним привласненням українських підприємств Росією.
Горячая тема: Эксперт: все настолько увлеклись политикой, что под носом не увидели государственную измену

Источник

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here