Карпенко: Саакашвілі взяв новий рівень, який я раніше вважав недосяжним

0
45

Карпенко: Саакашвілі взяв новий рівень, який я раніше вважав недосяжним
За словами політичного оглядача Богдана Карпенка, українські політики та громадські діячі раз за разом «пробивають дно», але ніяк не можуть зупинитись у своїй активності, — про це видання replyua.net дізналось з допису блогера, який він опублікував на персональній сторінці в соціальній мережі.
Так, нещодавно відома активістка Ірма Крат у соціальній мережі повідомила, що якісь невідомі особи планували вбити її, а у злочині звинуватити Андрія Білецького. Але потім плани змінились – мовляв, після того, як вона продемонструвала на передачі Романа Скрипіна прапор, який їй буцімто передав Янукович. Звісно, в українському сегменті Фейсбук мало хто сприймає заяви Крат серйозно. Але своєю останньою заявою екс-губернатор Одещини Михеїл Саакашвілі переплюнув навіть Крат – він вважає, що за ним постійно слідкують співробітники СБУ.
Як наголошує Карпенко, Саакашвілі вже перейшов на рівень маячні «Ірма Миколаївна Крат». Спочатку здавалось, що ця висота недосяжна, але екс-губернатор зміг, — іронізує блогер. Нагадаємо, вчора журналіст Айдер Муждабаєв повідомив, що Саакашвілі перебуває в «розробці» співробітників російського ГУР. Відтак він закликав оберігати політика всіма можливими силами, бо у Кремлі буцімто планують його вбивство.
Карпенко: Саакашвілі взяв новий рівень, який я раніше вважав недосяжним

Источник: replyua
Новости партнеров
Loading...
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ