Геращенко: а ті, хто голодує на Банковій, хоча б там за собою сміття приберуть?

0
65

Геращенко: а ті, хто голодує на Банковій, хоча б там за собою сміття приберуть?
Народний депутат від БПП Ірина Геращенко у своєму дописі на Фейсбук дотепно висміяла нову ініціативу деяких українських політиків, — про це інформує новинний ресурс replyua.net.
Як відомо сьогодні, дев’ятнадцятого червня 2017 року, лідер фракції «Самопоміч» Сергій Березюк виступив з новою ініціативою – він оголосив голодування. Причиною для такого екстравагантного кроку слугує те, що центральна влада і зокрема, президент, буцімто заважає меру Львова Андрію Садовому вивозити зі свого міста сміття. Сам «голодувальник» та його прибічники вирішили розміститись прямо під вікнами президента – на Банковій.
З цього приводу народна обраниця Ірина Геращенко поцікавилась: а ті, хто виступив з ініціативою голодування, хоча б на Банковій за собою прибрати сміття спроможуться? А, взагалі, це зовсім не смішно, адже мер Львова, замість того, аби виконувати свої прямі обов’язки, намагається перекласти відповідальність на центральну владу, — наголошує нардеп. Дуже шкода мешканців Львова, які стали заручниками політичних амбіцій та безгосподарності власного міського голови. Голодування – це стовідсоткова піар-акція, адже воно допоможе розібратись зі сміттям приблизно настільки ж, як редути допомогли звільнити заручників, — нагадує Геращенко.

Источник: replyua
Новости партнеров
Loading...
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ