Експерт: У чеченців бойовий настрій, вони переконані, що поставили Росію у положення прачки

0
49

Експерт: У чеченців бойовий настрій, вони переконані, що поставили Росію у положення прачки
Чеченська республіка є важкою проблемою для всієї Російської Федерації. Як передає replyua.net, таку думку висловив кінорежисер Олександр Сокуров в інтерв'ю «Фонтанці».
«У мене були зустрічі з хлопцями-чеченцями, я особисто знаю Рамзана Кадирова і зустрічався з ним два або три рази. Настрій у чеченців бойовий. Молоді люди висловлюють бажання об'єднатися з Туреччиною і створити величезну мусульманську державу. Вони цілком впевнені, що поставили Росію в позу прачки. На мій погляд, це не республіка і не частина Російської Федерації. Це вже окрема формація», — заявив він. Режисер зазначив, у Чечні є власна армія, там йде активна ісламізація і мілітаризація, в республіці вихваляється жорстокосердість і демонстративно не дотримуються Конституції і законів РФ.
«Дві чеченські війни були війнами за національне визволення? Чи була інша мета? Такі жертви, які поніс цей жорсткий народ, мали ґрунтовну мета, завдання. Свобода? Або я знову помиляюся? За логікою сьогоднішнього поведінки керівництва Грозного, чеченський народ заявляє, що він хотів би жити самостійно », — розповів він.

Источник: replyua
Новости партнеров
Loading...
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ