Члени НВФ почали знищувати одне одного заради наживи

0
31

Члени НВФ почали знищувати одне одного заради наживи
Воюючого на території Сходу української держави члена незаконних збройних формувань Андрія Куцького, або просто «Скрипаля» за здійснення ідеології «русского мира» ліквідували його ж «побратими». Як з'ясувалося, снайпера зі складу «Донецької народної республіки» Куцького Андрія, який мав прізвисько «Скрипаль», вбили зовсім не українські військові, а ті ж бандити, на стороні яких він воював проти України.
Відомий український блогер Necro Mancer оприлюднив у соціальній мережі «Твіттер» скріншот повідомлення одного з «бойових товаришів» ліквідованого на Донбасі «Скрипаля» Дмитра Пятнова. Так, сепаратист в своєму повідомленні зазначає, що російські найманці зі складу «Донецької народної республіки» не тільки вбили свого ж «товариша по службі», але після цього і пограбували його.
Автор поста в соціальній мережі прокоментував зроблений скріншот наступним чином: «Ось і прояснилися певні подробиці смерті «Скрипаля». Як відомо, ліквідований снайпер воював проти Збройних сил України в складі самопроголошеної, не визнаної світовим співтовариством «Донецької народної республіки». Родом він був з міста Одеса. Читайте також: «Вічна пам'ять тобі, герою!»: На Донбасі Україна понесла безповоротні втрати.