Блогер: зараз на наших очах відбувається найважливіша подія року

0
83

Блогер: зараз на наших очах відбувається найважливіша подія року
За словами блогера Сергія Марченка, суспільство відволіклось на другорядні речі, а між тим саме зараз відбувається найбільш важлива подія цього року, — про це повідомляє інформаційний портал replyua.net з посиланням на допис оглядача в соціальній мережі.
Так, саме зараз Вища рада правосуддя проводить співбесіду з особами, які претендують на посади у Верховному суді. І саме це є найбільш важливою подією цього року, на фоні якої безвізовий режим з ЄС, весілля сина Луценка, вибори в Німеччині та багато інших інформаційних приводів не варті виїденого яйця. Блогер нагадує, що судді є найбільш закритою кастою в нашій державі. Якщо депутати, міністри і навіть пересічні чиновники заграють з виборцями і пробують їм сподобатись, то судді плювати хотіли на ставлення до них пересічного громадянина. Їх до кінця життя призначили на теплу посаду – і якщо вони не зроблять нічого екстраординарного, вони існуватимуть в абсолютному комфорті.
І політичні партії, і пересічні активісти практично ігнорують найважливішу подію року – ніхто не вийшов до ВРП зі стягами, ніхто не говорить полум’яних слів з трибуни і не ставить вимог щодо кандидатів. А дарма, адже саме від того, як буде працювати Верховний суд, залежить зараз відчуття справедливості в суспільстві. А це відчуття неможливо переоцінити. Наприклад, через погані дороги на Майдан ніхто не виходить, а через несправедливість – дуже часто. Ми навіть маємо свіжий приклад, — нагадує блогер.

Источник: replyua
Новости партнеров
Loading...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here