Блогер: ще одна створена Росією організація доживає останні дні

0
117

Блогер: ще одна створена Росією організація доживає останні дні
За словами політичного та економічного оглядача Олександра Коваленка, переважна більшість міжнародних організацій, створених за активної участі Кремля, стали мертвонародженими, — про це виданню replyua.net стало відомо з допису блогера, оприлюдненого ним у Фейсбук.
Блогер нагадує, що напередодні лідери Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії та Росії зібрались в Сочі для того, щоб спробувати вдихнути життя в організацію на ім’я ЄврАзЕС. Коваленко зауважує, що це одна з багатьох організацій, які Кремль намагався створити на противагу Європейському Союзу, але, як це традиційно буває, щось пішло не так. Зокрема, у рамках заходів присутні озвучили низку пафосних цифр про ЄврАзЕС: 20 мільйонів квадратних кілометрів території, одна сьома суходолу, сто вісімдесят мільйонів населення. А це відрапортували про те, що за сім місяців цього року товарооборот між державами сягнув рекордних 29,2 мільярдів.
Здавалося б, чудовий показник, якщо не брати до уваги результати минулих років. Наприклад, у 2016 році товарообіг сягнув сорока двох з половиною мільярдів, а в далекому 2014 – шістдесят один мільярд доларів. Висновки з огляду на таку тенденцію деградації напрошуються самі, — зауважує блогер.

Источник: replyua
Новости партнеров
Loading...
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ