Блогер розкрив таємницю чому Порошенко та Трамп знайшли спільну мову

0
98

Блогер розкрив таємницю чому Порошенко та Трамп знайшли спільну мову
Блогер Андрій Мірошніченко на власній сторінці в соціальній мережі розповів що спільного в Президента України Петра Порошенка з його американським колегою Дональдом Трампом, — про це інформує новинний портал replyua.net з посиланням на допис, який оглядач розмістив на власному профілі в соціальній мережі.
За словами блогера, існує кілька типів державних лідерів: «бариги», «чиновники», «гебісти» тощо. Порошенка з Трампом якраз і об’єднує те, що вони обоє «бариги» — бізнесмени, які мають за спиною успішну чи не надто бізнес-імперію і спромоглись зайняти пост президента. З іншого боку, попередній президент США був «чиновником», а тому не зміг повною мірою оцінити ті ризики, які несе світовому правопорядку російська агресія проти України.
Дипломати, якими керує «барига» Порошенко змогли переломити ситуацію і довести всьому цивілізованому світу, що Кремль – агресор, а не арбітр у «громадянській війні», як про це постійно заявляв Путін. З того моменту, коли контакт між Києвом та Вашингтоном було знову налагоджено, Україна і її союзники системно прив’язують Російську Федерацію до війни – спочатку віртуально, обговорюючи реформу в ООН та введення миротворців, а потім і реально, коли ці миротворці дійсно будуть спрямовані на Донбас. У Кремлі сподівались у черговий раз виставити себе миротворцем і напоказ дружити з усім світом, а тим часом тишком-нишком душити Україну. Але щось пішло не так – і кремлівські гебісти напоролись на «бариг», — зауважує блогер.

Источник: replyua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here