Блогер пояснив таємницю рейтингів Саакашвілі

0
77

Блогер пояснив таємницю рейтингів Саакашвілі
Як нагадує видання replyua.net, у мережі зараз активно обговорюють грядущий парад до Дня незалежності та перераховують які поважні закордонні гості прибудуть до столиці. Серед них – і представники Грузії. Кілька коментарів з цього приводу зробив блогер Олег Шарп, — відповідний допис він розмістив на персональній сторінці в соціальній мережі.
Так, блогер повідомляє, що український уряд запланував низку важливих зустрічей з грузинськими високопосадовцями. Зокрема, президент цієї держави Георгій Маргелашвілі розпочав підготовку до офіційного візиту, а вже на День незалежності до нас прибудуть очільник грузинського оборонного відомства Леван Изорія та начальник генерального штабу Вахтанг Чачібая.
Як зауважує блогер, після кількох років «заморозки» стосунків з Грузією, українському президенту довелось обирати між добросусідськими і дружніми відносинами з Грузією, яка має всі шанси стати нашим партнером в НАТО та в ЄС, та безмежним терпінням щодо Саакашвілі. Порошенко, керуючись інтересами держави, обрав перше. Блогер зауважує, що єдиним поясненням того, чому деякі громадяни підтримують Саакашвілі, є практична відсутність реальної опозиції в державі. Тому, на фоні кризи опозиційних політиків, громадяни схопились за заїжджого популіста з неврівноваженою психікою як за месію, — підсумовує блогер.

Источник: replyua
Новости партнеров
Loading...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here